فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: پلیس افتخاری با ایجاد امنیت در عزاداری‌های حسینی در کنار نیروی انتظامی به عنوان همیار پلیس همکاری می‌کند.

به گزارش لرستان خبر، صفر عبدالوند عصر امروز در دیدار با پلیس‌های افتخاری شهرستان پلدختر اظهار داشت: پلیس افتخاری از مصلحان اجتماعی و از ارکان رسمی پلیس است که فضای جامعه را از مجرمان سلب می‌کند.

وی افزود: پلیس افتخاری ویژه رده سنی خاصی نیست بلکه ظرفیت ارزشمند و عظیمی است که می‌تواند در جهت ارتقا سطح امنیت مأموریت‌های پلیسی را انجام دهد.

فرمانده انتظامی پلدختر بیان کرد: پلیس افتخاری به منظور خدمت به مردم و ایجاد امنیت اجتماعی فعالیت می‌کند و وظیفه بسیار سنگین و حساسی دارد که می‌تواند بیشترین همکاری را با نیروی انتظامی داشته باشد.

وی با بیان اینکه بهره‌گیری از ظرفیت مردمی از مزایای پلیس افتخاری است، عنوان کرد: استفاده از توان، اطلاعات و نیروی مردمی در بعد آموزش همگانی، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در جامعه از محسنات به کارگیری پلیس افتخاری است.

عبدالوند گفت: مردم پشتیبان اصلی و بازوان پلیس در ایجاد نظم و امنیت هستند که در اجرای برنامه‌ها و تعالی نیروی انتظامی از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

  

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات