گزارش تمرین آبی پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که ساموئل باز هم به محل تمرین آبی پوشان نیامد.

به گزارش افکارنیوز ، تیم استقلال سومین جلسه تمرینی خود را بعد از دیدار مقابل اف سی سئول از ساعت ۱۶ در غیاب ملی پوشان خود برگزار کرد.

امیر قلعه نویی بعد از دو جلسه غیبت امروز در تمرین آبی پوشان حاضر شد و تنها در گوشه ای از زمین کارهای تاکتیکی بازیکنان را نظاره کرد.

*مجید صالح مربی تیم استقلال در تمرین امروز آبی پوشان شرکت نداشت.

*با توجه به تصمیم جدید مسئولان کمپ استقلال از حضور بانوان در محل تمرین امروز ممانعت به عمل آمد.

*سیاوش اکبرپور که روز گذشته به همراه رحمتی، قلعه نویی و ماجدی به مجلس شورای اسلامی رفته بود امروز قبل از تمرین در خصوص حضورش در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ صحبت می کرد.

*داوود حقی در دومین روز متوالی با آبی پوشان تمرین کرد.

*جی لویید ساموئل هافبک تیم استقلال که به گفته سرپرست این تیم باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می کرد برای سومین روز متوالی در تمرین آبی پوشان شرکت نکرد. اینکه چرا ساموئل در تمرینات شرکت نمی کند مشخص نیست، زیرا میرشاد ماجدی در گفت وگو با فارس تأکید کرده بود این بازیکن باید روز یکشنبه خود را به کادر فنی معرفی می کرد.

*قبل از شروع تمرین قلعه نویی بازیکنان را دور هم جمع کرد و با آنها به صحبت پرداخت.

سرمربی استقلال در ابتدای صحبت هایش ضمن تشکر از بازیکنان این تیم خطاب به آنها گفت می دانم که زحمت خود را کشیده اید و با وجود اینکه در بازی با اف سی سئول مستحق برد بودیم اما به این مهم نرسیدیم. سرمربی استقلال تأکید کرد: من از همه شما ممنونم و مستحق این بودیم که به فینال برسیم ولی دیگر همه چیز تمام شده و نباید به فکر مسائل دیگر بود و از شما می خواهم بروید و برای قهرمانی لیگ بجنگید.

وی تأکید کرد: در این برهه به هیچ چیزی فکر نکنید و برای بازی های لیگ برتر آماده شوید.

*پس از صحبت های قلعه نویی، رحمتی برای دقایقی با میرشاد ماجدی صحبت کرد وی سپس به محض دیدن منصور پورحیدری به سمت او رفت و برای دقایقی با پورحیدری گفت وگو کرد.

*در ابتدای تمرین امروز بازیکنان زیر نظر حاجی قاسم به گرم کردن بدن های خود پرداختند سپس زیر نظر اعضای کادر فنی حرکات ترکیبی انجام دادند و در پایان در قالب دو تیم نارنجی و آبی فوتبال درون تیمی انجام دادند. در این فوتبال مهدی رحمتی مهاجم بود و سیاوش اکبرپور نقش مدافع آخر را ایفاء می کرد. در اواخر این فوتبال درون تیمی لاوره دچار آسیب دیدگی شد و پس از آنکه با پای مصدوم گلزنی کرد دیگر به تمرین ادامه نداد.

*میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با سرمربی استقلال به گفت وگو پرداخت.

*منصور پورحیدری و سیروس دین محمدی میهمانان تمرین امروز استقلال بودند.

تمرینات تیم استقلال فردا مجدداً پیگیری خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات