باشگاه بارسلونا پس از آسیب دیدگی لیونل مسی در دیدار برابر رئال بتیس اعلام کرد که این بازیکن آرژانتینی شش تا هشت هفته به دور از میادین خواهد بود.

به گزارش افکارنیوز ، باشگاه بارسلونا پس از آسیب دیدگی لیونل مسی در دیدار برابر رئال بتیس اعلام کرد که این بازیکن آرژانتینی شش تا هشت هفته به دور از میادین خواهد بود.

لیونل مسی در نیمه اول دیدار برابر رئال بتیس دچار آسیب دیدگی شد و جای خود را به آندرس اینیستا داد. باشگاه بارسلونا در بیانیه ای اعلام کرد که آسیب دیدگی مسی جدی است و او شش تا هشت هفته به دور از میادین خواهد بود. این برای سومین بار در فصل جاری است که ستاره آرژانتینی بارسلونا با آسیب دیدگی مواجه می شود.

برعکس مسی که به خاطر آسیب دیگی های پیاپی از روزهای اوج خود کاملا به دور است، کریستیانو رونالدو در بهترین دوران خود به سر می برد و یکی از آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است. رونالدو با توجه به آسیب دیدگی مسی می تواند به درخشش خود ادامه دهد و توپ طلای امسال فوتبال جهان را به دست آورد.

بارسلونا در دیدار رئال بتیس موفق شد در حالی که مسی را از دقیقه ۲۰ در ترکیب خود ندید، با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی برسد و به صدرنشینی خود در جدول رده بندی تدوام بخشد.

این برای پنجمین بازی متوالی در رقابت های لیگاست که مسی موفق به گلزنی نمی شود که این از فصل ۲۰۰۷ – ۲۰۰۸ بی سابقه بوده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات