بهترین بازیکن جهان در ۴ سال گذشته روند بهبودی خود را به سرعت طی می کند و به زودی به میادین مسابقه بازخواهد گشت.

به گزارش افکارنیوز ، پس از برررسی شرایط لیونل مسی، فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا که به دلیل پارگی همسترینگ پای چپ از همراهی آبی وآناری پوشان محروم است، مشخص شد این بازیکن ۲۶ ساله روند بهبودی خود را به خوبی طی کرده و نیازی به درمان های تکمیلی ندارد.

حالا با بهبودی کامل عضلات، لیونل مسی وارد فاز سوم ریکاوری خود می شود که همان برنامه آماده سازی و تقویت قوای جسمانی است. البته بازگشت مهاجم آرژانتینی بارسلونا به مستطیل سبز احتمالاً ۲ هفته دیگر صورت خواهد گرفت و بهترین بازیکن جهان در ۴ سال گذشته روی دویدن، کار با توپ و فعالیت هایی از این دست کار خواهد کرد.

پزشکان بارسلونا به همراه آندونی سوبی سارتا، مدیر ورزشی بارسا روند بهبودی مسی را دنبال خواهند کرد و در نهایت این خراردو مارتینو، سرمربی کاتالان ها است که در تعطیلات کریسمس وضعیت مهاجم گلزن این تیم را مورد بررسی قرار خواهد داد.

مسی در حدود یک ماه پیش در جریان دیدار بارسلونا برابر رئال بتیس در هفته سیزدهم لالیگا که کاتالان ها طی آن با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسیدند، در دقیقه ۲۲ دچار آسیب دیدگی شد. به دنبال این مصدومیت باشگاه بارسلونا پس از انجام آزمایش های لازم اعلام کرد این بازیکن ۲۶ ساله به دلیل پارگی همسترینگ پای چپ به مدت ۶ تا ۸ هفته از میادین مسابقه به دور خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات