معاون پزشکی علوم ورزشی باشگاه استقلال گفت: امسال یکی از پرکارترین سال های کاری بنده و کادرپزشکی ام بود و دلیل این مسئله به نوعی به دلیل عدم زمان مناسب قبل و بین فصل در انجام تمرینات مناسب بدنسازی بود.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر امین نوروزی، معاونت پزشکی علوم ورزشی باشگاه استقلال گفت: امسال یکی از پرکارترین سال های کاری بنده و کادرپزشکی ام بود و دلیل این مسئله بیشتر به نوعی به خاطر عدم زمان مناسب قبل از شروع فصل و بین فصل در انجام تمرینات مناسب بدنسازی بود.

نوروزی تصریح کرد: با این حال کادرپزشکی استقلال بازیکنان را سر موعد به بازی می رساند. اما مشکل ما انواع و اقسام مصدومیت ها بود و همچنین تعدد مصدوم ها که هر بازیکنی خوب می شد، بلافاصله یک بازیکن جدید مصدوم به جای او اضافه می شد. همین مسئله خیلی کار گروه پزشکی را سخت و مشکل ساز کرد که جا دارد یک خسته نباشید به همه اعضای کادرپزشکی استقلال بگویم.

وی در خصوص وضعیت مصدومان استقلال گفت: مجید غلام نژاد از ناحیه عضله پشت ساق پا ضربه خورده و ان شاءا… از هفته آینده به تمرینات استقلال اضافه می شود. کبه هم با وجود مصدومیت شدیدی که از ناحیه زانو داشت تحت درمان است و اگر شرایط به همین منوال طی شود از ده روز دیگر دویدن دور زمین را آغاز می کند.

نوروزی وضعیت اولادی را اینگونه شرح داد: این بازیکن به دلیل فشار بیش از حد در تمرین از ناحیه عضله پشت ران دچار مصدومیت شد و در حال حاضر تحت درمان است.

وی در خصوص شرایط احمد جمشیدیان گفت: وی همچنان تحت درمان است. با توجه مشکل جدی که این بازیکن داشته و عمل جراحی سنگینی که روی ایشان انجام گرفته این بازیکن بعد از دوران نقاهت دردهای پراکنده ای در نواحی مختلف لگن حس می کرد که این دردها برای ایشان آزاردهنده بود و نیاز به درمان های متعددی داشت که همه برای او انجام گرفت و همچنان هم مراحل درمانی این بازیکن پیش می رود که این اتفاق یکی از سنگین ترین مشکلات ما در سال جاری بود.

معاونت پزشکی باشگاه استقلال در ارتباط با مصدومیت تیموریان گفت: متاسفانه این بازیکن در بازی با راه آهن ضربه شدیدی دید و او هم در سریال مصدومیت ها اضافه گردید، اما با توجه به اسکنی که از پای تیموریان گرفتیم خوشبختانه او دچار شکستگی پا نشده است و پس از رفع دردپایش در تمرینات شرکت می کند.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: با درایتی که از قلعه نویی و همکارانش سراغ دارم با درنظر گرفتن به تعادل فشار تمرینات و استراحت بازیکنان ان شاءا… درصد آسیب دیدگی ها کاسته می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات