امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد گفت: بی اعتمادی آمریکا به هم پیمانانش در منطقه وکشورهای عربی و شکست مذاکرات هسته ای ایران از دیگر پیام های نامه اوباما است.

به گزارش لرستان خبر، حجت الاسلام والمسلمین ' حسن ترابی' در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد با اشاره به نامه اوباما به مقام میظم رهبری، اظهار کرد: اولین پیام ارسال این نامه، اعتراف غیر مستقیم به شکست آنان در مبارزه با داعش است.
 

امام جمعه بروجرد عنوان کرد: با وجود اینکه آمریکا و همدستانش خود بوجودآورنده داعش بودند، امروز خود آنها می خواهند داعش را نابود کنند.

 

وی افزود: بی اعتمادی آمریکا به هم پیمانانش در منطقه وکشورهای عربی و شکست مذاکرات هسته ای ایران از دیگر پیام های نامه اوباما است.

 

وی تصریح کرد: ملت ایران با رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت و رهبری هیچگاه تسلیم باج خواهی و زیاده خواهی دشمنان نخواهد شد و ایستادگی ایران اسلامی بر مواضع هسته ای خود سبب شده که آمریکا و اروپا در دستیابی به اهداف خود شکست بخورند و مذاکرات هسته ای به جایی نرسد.
 

ترابی ضمن تأکید براینکه امریکا و اروپا بنا ندارند تحریمها را لغو کنند، افزود: با وجود شفافیت و موضع روشن جمهوری اسلامی ایران در قبال فعالیتهای هسته ای خود، خطوط قرمز ملت و رهبری ادامه فعالیتهای هسته ای و ادامه غنی سازی اورانیوم است.
 

وی با اشاره به تحولات اخیر فلسطین و قدس شریف، خاطرنشان کرد: صهیونیستها از مدتها پیش تحرکات ظالمانه خود را علیه قدس شریف آغاز کرده و می خواهند یهودیان را وارد مسجد الاقصی کنند.
 

وی با تأکید بر اینکه جایز نبودن سکوت سران کشورهای اسلامی در مقابل اشغال صهیونیست ها، افزود : مسلمانان جهان نباید نسبت به تحرکات صهیونیستها در قدس و مسجد الاقصی بی تفاوت باشند و باید برای آزادی قدس شریف یک صدا و متحد شوند.
 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات