رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد خبر داد

لرستان خبر: حجت‌الاسلام و المسلمین صادق جعفرپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با هیئت مذهبی، مراسم جشن میلاد مسعود حضرت مهدی(عج) در 50 مسجد شهری و روستایی بروجرد برگزار می‌شود.

لرستان خبر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد ادامه داد: برنامه متمرکزی نیز عصر روز جمعه 15 شعبان از ساعت 16 عصر در حسینیه امیرالمؤمنین علی(ع) با حضور اقشار مختلف مردم به خصوص قشر جوان و نوجوان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: علاوه بر فعالیت مبلغان این شهرستان، 10 مبلغ نیز از شهرستان قم به بروجرد اعزام می‌شوند، تا با حضور در مساجد و تبیین فلسفه انتظار، وظایف منتظران در ایام غیبت و فراهم آوردن زمینه ظهور امام عصر(عج) را تشریح کنند.

 

وی همچنین از برپایی 10 ایستگاه صلواتی در سطح شهر خبر داد و اضافه کرد: یک ایستگاه در جلو مصلی نماز جمعه برای نمازگزاران جمعه برپا می‌شود.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد با اشاره به وظایف سنگین منتظران آن حضرت ادامه داد: منتظر واقعی کسی است که برای ظهور امام عصر (عج) زمینه‌سازی کند.

 

حجت‌الاسلام جعفرپور تحقق این مهم را منوط به شناخت امام و کسب معرفت دانست.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد اظهار کرد: انجام واجبات، ترک محرمات، افزایش شناخت نسبت به امام و انجام وظایف خود در قبال ظهور ایشان را از مهمترین مواردی دانست که ما را در این راه یاری می‌کند.شیعه هراسی در دنیا به خصوص در میان مستکبران و استعمارگران دنیا، حامل این پیام است که تفکر شیعی و مکتب اسلام رشد روزافزونی در جهان دارد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد شیعه هراسی را به فال نیک گرفت و اضافه کرد: بی‌شک حرکت پیش رونده شیعه و گسترش آن در اقصی نقاط جهان، خواب را از چشم دشمنان گرفته است.

 

حجت‌الاسلام جعفرپور اعتبارات اختصاص یافته به امور فرهنگی و مذهبی را ناکافی دانست و تاکید کرد: دولت باید با حساسیت بیشتر در این امور، نسبت به رفع موانع موجود در برگزاری برنامه‌های دینی ـ مذهبی همت گمارد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات