رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد:

لرستان خبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: در ماه مبارک رمضان 250 مبلغ به مساجد شهر و روستای بروجرد اعزام می شوند که از این تعداد 40 مبلغه خانم فعالیت می‌کنند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادق جعفرپور عصر امروز در جلسه تشریح برنامه‌های ماه مبارک رمضان در این شهرستان اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان 250 مبلغ به شهر و روستاهای بروجرد اعزام می شوند.

 

وی افزود: از این تعداد 40 مبلغه خانم فعالیت می‌کنند که از 250 مبلغ اعزامی به شهرستان بروجرد 100 تا 150 نفر به روستاهای این شهرستان اعزام می‌شوند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد عنوان کرد: این مبلغان دو روز مانده به ماه مبارک رمضان اعزام می‌شوند و برخی از آن‌ها به همراه خانواده‌هایشان در خانه‌های عالم شهرستان مستقر می‌شوند و مردم می‌توانند از اطلاعات دینی آن‌ها در طول ماه مبارک رمضان بهره‌مند شوند.

 

وی با اشاره به احساس نیاز به حضور مبلغان و بهره‌گیری از منابع اطلاعاتی آن‌ها در طول ماه مبار رمضان، تصریح کرد: با توجه به استقبال خوبی که مردم از مبلغان در شهر و روستا دارند، به هر میزان که این استقبال بیشتر باشد آن‌ها می‌توانند بهره بیشتری را از این طلاب داشته باشند.

 

جعفرپور به درخواست مردم برای اعزام مبلغان به روستاها اشاره و بیان کرد: توجه به سبک زندگی و احکام اسلامی، سبک زندگی با توجه به آموزههای دینی و قرآنی و توجه جدی به برنامه‌‏های قرآنی در رأس برنامه‏‌های مبلغان بومی و غیربومی اعزام شده به این شهرستان است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات