پروژه سیاه آقای «ح. الف» !

بعد از بررسی اجمالی این موضوع مشخص می شود که در این پرونده نیز پای مشاور سیاه فدراسیون وزنه برداری «ح. الف» در میان است. مشاوری که خط و مشی فدراسیون وزنه برداری را هدایت می کند و با این اقدام سعی در خدشه دار کردن شخصیت سلیمی داشته است.

گروه ورزشی - قوی ترین مرد جهان چشم به تمامی اختلافات، رفتار ناجوانمردانه و دور از انصاف بست و برای عیادت از مربی سابق خودش راهی بیمارستان پیامبران شد تا ثابت کند که جدا از قهرمانی در بعد پهلوانی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد. اما هرگز فکر نمی کرد که عیادت از کوروش باقری چنین تاوان سنگینی داشته باشد و چنین رخدادی را تجربه کند.

به گزارش افکارنیوز ؛ مربی خرم آبادی که سابقه درگیری با برخی مسئولان فدراسیون وزنه برداری را داشته، با مشت و لگد و البته الفاظ زشت و رکیک به استقبال بهدادی سلیمی می رود و فضای بیمارستان را به مهلکه تبدیل می کند. قوی ترین مرد جهان که از این اتفاق شوکه شده، با وجود آسیب دیدگی از ناحیه صورت و دهان فقط به لبخندی معنا دار بسنده می کند و از بیمارستان خارج می شود. بعد از این اتفاق بهداد سلیمی و سایر وزنه برداران المپیکی مصرانه به دنبال پشت پرده این اتفاق می گردند و حتی پای مقامات قضایی را نیز به میان می کشند.

بعد از بررسی اجمالی این موضوع مشخص می شود که در این پرونده نیز پای مشاور سیاه فدراسیون وزنه برداری «ح. الف» در میان است. مشاوری که خط و مشی فدراسیون وزنه برداری را هدایت می کند و با این اقدام سعی در خدشه دار کردن شخصیت سلیمی داشته است. آقای «ح. الف» به دنبال این بوده که درگیری فیزیکی منجر به واکنش و رفتار مقابل به ممثل بهداد شود که با هوشیاری و البته مرام پهلوانی قوی ترین مرد جهان این اتفاق رخ نمی دهد و پروژه سیاه آقای مشاور شکست می خورد تا با دست خالی لابی بیمارستان را ترک کند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات