دبیر قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در استان لرستان:

دبیر قرارگاه صاحب‌الامر (عج) در لرستان گفت: ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی امسال در دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، میثم کشکولی عصر امروز در نشست خبری و جلسه هم‌اندیشی جشن زیر سایه خورشید که در سالن جلسات قرارگاه صاحب‌الامر  برگزار شد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در رابطه باوجود مقدس امام رضا (ع) در ایران اسلامی می‌فرماید امام هشتم ولی‌نعمت مادی، معنوی و فکری ما هستند و ما هرچه در کشور داریم از برکت امام رضا (ع) است.

وی به برگزاری هفتمین سری از جشن‌های زیر سایه خورشید در دهه کرامت اشاره کرد افزود: سال‌به‌سال به تعداد حضور و جشن‌های دهه کرامت افزوده می‌شود و برنامه‌های متنوعی در این زمینه اجرا می‌شود.

دبیر قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در استان لرستان عنوان کرد: جشن‌های زیر سایه خورشید به‌صورت صددرصد مردمی اجرا می‌شود و قرارگاه صاحب‌الامر تنها به‌عنوان یک هماهنگ‌کننده فعالیت‌ها را دنبال می‌کند.

وی به فعالیت 30 موسسه، تشکل و نهاد مردمی در اجرای برنامه‌های زیر سایه خورشید اشاره و بیان کرد:  این تشکل و مؤسسات در 9 شهرستان فعالیت‌های خود را در این زمینه انجام می‌دهند.

کشکولی گفت: با حضور کاروان زیر سایه خورشید به استان لرستان 60 تا 100 هزار مخاطب وارد کار می‌شود و در این ارتباط نیز 50 تا 100 میلیون تومان به‌صورت مردمی هزینه می‌شود.

وی به حضور مردم 30 روستای استان در جشن زیر سایه خورشید اشاره و خاطرنشان کرد: امسال حضور این کاروان در مناطق محروم استان بسیار جدی‌تر است.

دبیر قرارگاه صاحب‌الامر(عج) در استان لرستان اظهار داشت: امسال با حضور کاروان زیر سایه خورشید در دهه کرامت به استان 50 برنامه متنوع فرهنگی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات