در سکوت استانداری لرستان؛

معاون وزیر ارشاد گفت: هیچ یک از مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اینگونه رفتارها موافق نیستند و شخص جناب آقای دکتر جنتی از این اتفاق اظهار تاسف کردند.

به گزارش لرستان خبر، در پی اظهارات اخیر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در همایش فعالان سیاسی استان و بازتاب آن در رسانه ها، حسین نوش آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد، خبر فراخواندن مدیرکل لرستان به وزارتخانه و درخواست توضیح در این خصوص را تایید کرد.

 

حسین نوش‌آبادی گفت: همه مسئولان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید مراقب فضای جامعه باشند و از ایجاد تنش و ایراد اتهام بوی‍‍ژه به مسئولان و دلسوختگان نظام بپرهیزند. از همین رو، مدیر کل ارشاد لرستان به اداره کل استان ها فراخوانده و در خصوص رعایت اعتدال در رفتار و گفتار مدیریتی و حفظ حرمت بزرگان، به ایشان تذکر جدی داده شد.

 

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ارشاد در ادامه با تاکید بر این که مدیر کل ارشاد استان در این جلسه اعلام کرد که در بیاناتش، قصد توهین به هیچ جریان سیاسی و یا شخصیتی را نداشته و از اینکه سخنانش باعث رنجش برخی مقامات شده، عذرخواهی کرد.

 

سخنگوی وزارت ارشاد روش دولت را جلوگیری از افراط و تفریط خواند و گفت: این وزارتخانه برای رعایت اصول حرفه ای و اخلاق اسلامی، با هیچ کس تعارف نداشته و با افراد خاطی برخورد خواهد کرد.

 

نوش‌آبادی افزود:دولت تدبیر و امید و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با رفتارهای افراطی مخالف است و اجازه نمی‌دهد عرصه فرهنگ و هنر کشور دستخوش افراط و تفریط شود.

 

وی همچنین بر ضرورت حفظ شان مقامات و مسئولان نظام و همه کسانی که برای این کشور و انقلاب زحمت کشیده و می کشند، تاکید و تصریح کرد: اخلاق حرفه ای ما که برگرفته از آموزه های اسلامی است، ایجاب می کند که ادبیات مناسب و درستی را برای بیان عقاید برگزینیم و به پیامدها و تاثیرات گفتار و رفتارمان در جامعه نیز توجه داشته باشیم و به مشی اعتدال پایبند باشیم.

 

معاون وزیر ارشاد گفت: هیچ یک از مدیران ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اینگونه رفتارها موافق نیستند و شخص جناب آقای دکتر جنتی از این اتفاق اظهار تاسف کردند.

منبع: پایگاه وزارت ارشاد

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط

حمله مدیر ارشاد لرستان به آیت الله علم الهدی و مجلس+صوت

واکنش مدیر ارشاد لرستان به انتقادات+ صوت

در لرستان فتنه ایی آغاز شده که دستگاه سیاسی لرستان بانی آن است/ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استیضاح می شود

واکنش ائمه جمعه لرستان به توهین های مدیر ارشاد/ توهین به افراد انقلابی نتیجه پست دادن به فتنه گران در لرستان است

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ناشناس

  خدایی این استان یا شهر ما خبری به جزء تحلیل و تفسیر و نقد اراجیف یه آخوند نداره.

  دوربین و دستکتونو بردارید برید توی محله های مثل علی آباد و زیر پل پیروزی و ... ببینید مردم در چه وضعیتی هستند

  پشته حسین آباد رو خبر کنید
  کجاست روحیه مطالبه گری
  خدا شاهده اون دنیا از تک تکتون بابت این تریبونی که دارید سوال میشه

  چی میخواید بگید؟

  متاسفانه یک رسانه ی حزب اللهی مثل شما به سمت انعکاس اراجیف برخی از مسئولین رفته و بهتر بگم دوربینتونو و گوشتونو گذاشتید روی حرف مسئولین.

  لطفا صدای مردم و مستضعفین رو بشنوید

  یک بار رفید سراغ مردمی که نون شب ندارن و کسی نیست صداشون رو بشنوه؛ یک بار رفتید سراغ حرف های کارگر زحمتکش فلان اداره مثل شهرداری و ... که چند ماهه حقوقشو بهش ندادن؛ یک بار جرات داشتید برید زیر پل پیروزی بگید چی شد برادر یا خواهر من به این وضع افتادید. یک بار یکی بار و هزاران تا از این طور حرف ها

  متاسفانه مردم استان یا کشور ما فکر میکنن هر کی هر کاری کرد ما هم همون کار رو بکنیم. لزومی نداره چون بگید در کار خبری فلان سایت و فلان سایت مطرح دارن روی یک حوزه کار میکنن ما هم روی اون حوزه کار کنیم. خیر ، امام راحل فرمود به مستضعفان و مستمندان و زاغه نشینان که ولی نعمت ما هستند خدمت کنید. خوب شما هم برید به این خدمت کنید. خدمت خبری و رسانه ای.

  مخاطب امام در این صحبت ها مسئولین بودن، والله که شما هم مسئولید.

  بنده به عنوان یک برادر دینی از شما توقع و خواهش دارم که تمرکزتونو بزارید روی این حوزه.

  والله اون دنیا به ما نمیگن که چرا صحبت های فلان مسئول رو انتشار ندادید، میگن چرا صحبت های مردم و مستضعفین رو انتشار ندادید.

  البته حرف من این نیست که کامل حوزه خبریتونو به این سمت ببرید و توقع ندارم که از همین حالا شروع کنید. لااقل 2 خبر از یک مسئول و ارگان و ... میزنید. یه خبر حرف و مشکلات مردم رو بگید

  به علت اینکه مشکلات مردم و ضعیففان جامعه کم نیست فکر نکنم از لحاظ سوژه و ... دچار مشکل بشید

  و من الله التوفیق
  اللهم عجل الولیک الفرج

 • علی نظری(محب الحسن)

  جناب حنان یا همه ی مردم رو ساده لوح فرض کردن!! یا واقعاً معنی کلمه ی توهین رو نفهمیدند!!

  توهین از این روشن تر و صریح تر؟؟

  اصلاً شما رو چه به آیت الله علم الهدی؟؟ سر شما اندازه ی ناخن کوچیکه ی پای آیت الله علم الهدی هم نمی فهمه...

  یا با توهین به حجت الاسلام پناهیان چی رو میخواید ثابت کنید؟؟
  در تمام طول عمرتون یک سخنرانی به زیبایی سخنرانی های عالمانه پناهیان انجام دادید؟؟

  همونطور که خودتون فرمودین در اون مجلس کذایی که ((نمی فهمم اینا دنبال چی هستن)) میدونید چرا نمی فهمید؟؟ چون علم ندارید... چون بصیرت ندارید... ... (( البته اینا توهین محسوب نمیشه!! من فقط دارم به روش خودتون "انتقاد" میکنم))

 • فرهنگی

  اقای وزیر باید محکمه وعزل شود وگرنه امت حزب الهی لرستان ودولت تدبیر امید از مئسله به این راحتی نمی گذرد

نظرات